Przejdź do głównej treści

Pomiń baner

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. pomiarów emisji zanieczyszczeń

Grupa Ekoprojekt poszukuje kandydatów na stanowisko młodszego specjalisty/młodszej specjalistki ds. pomiarów emisji zanieczyszczeń

Oferta ważna do 16.05.2024 r.

GRUPA EKOPROJEKT SP. Z O. O.
ul. Kazimierza Wielkiego 15
43-300 Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Kraków (20 %) oraz teren całej Polski (80 % czasu pracy)

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar pracy: pełny etat

Stanowisko: młodszy specjalista (junior)

Tryb pracy: praca mobilna Cała Polska

praca od zaraz

Wynagrodzenie: 4 500–8 000 zł brutto / mies.

O nas

Od 30 lat Grupa Ekoprojekt pomaga firmom, zakładom przemysłowym, placówkom służby zdrowia, instytucjom rządowym i samorządowym na terenie całej Polski w spełnianiu wymagań prawa ochrony środowiska oraz wymagań prawa bezpieczeństwa i higieny pracy.

Grupa Ekoprojekt to firma rodzinna z młodym, dynamicznym zespołem.

Siłę naszej firmy zawdzięczamy przede wszystkim ludziom – odpowiedzialnym, kreatywnym, wykształconym, nieustannie poszerzającym swoją wiedzę w zakresie ochrony środowiska dzięki licznym szkoleniom, w których uczestniczą.

To właśnie nasi pracownicy, w głównej mierze, odpowiedzialni są za prężny rozwój firmy. Tu nabywają nowego doświadczenia jak i umiejętności, co jest wynikiem długiej pracy nad złożonymi problemami, których w naszej branży nie brakuje.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja pomiarów emisji zanieczyszczeń na obiektach przemysłowych na terenie całej Polski (ok. 80% czasu pracy)
  • Praca laboratoryjna w siedzibie Firmy – przygotowanie sprzętu pomiarowego, materiałów filtracyjnych oraz szkła laboratoryjnego, rejestrację próbek, a także dalsze postępowanie z obiektami badań (ok. 20% czasu)
  • Prowadzenie dokumentacji z badań
  • Obsługa wyposażenia pomiarowego wraz z analizą danych pomiarowych
  • Raportowanie wyników z badań
  • Dobór sprzętu pomiarowego
  • Udział w procesie akredytacji laboratorium

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z dziedziny ochrony środowiska, fizyki, chemii
  • Predyspozycje do pracy na wysokościach – wymaganie konieczne
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski (ok. 80% czas pracy)
  • Prawo jazdy kat. B. poparte doświadczeniem
  • Umiejętności organizacji czasu pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Mile widziana znajomość systemu zarządzania opartego na normie PN ISO/IEC 17025:2018;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
  • Znajomość zagadnień z zakresu pomiarów emisji zanieczyszczeń do powietrza - dodatkowy atut
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego gr. II na stanowisku eksploatacja - dodatkowy atut

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Urozmaiconą pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole w swobodnej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę pod okiem wykwalifikowanego personelu, a po zdobyciu pierwszych doświadczeń możliwość otrzymania coraz więcej samodzielności w działaniach
  • Możliwość zdobycia cennego, specjalistycznego doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Aplikację prosimy kierować poprzez formularz dołączony do ogłoszenia na stronie pracuj.pl lub przesyłając CV na adres biuro@grupaekoprojekt.pl z tematem: Oferta pracy Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. pomiarów emisji zanieczyszczeń.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

Polecamy również
Praktykant / Praktykantka w obszarze chemicznym

Chemistry Associate, Technology & Intellectual Property (IP) Research

Stanowisko inżynieryjno-techniczne

Stanowisko dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu