Przejdź do głównej treści

Pomiń baner

Chemik - Laborant

Mo-BRUK S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko chemik/laborant

Mo-BRUK S.A.

Mo-BRUK S.A. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Nasze usługi oferujemy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Misją Mo-BRUK S.A. jest działalność proekologiczna oraz rozwój poprzez inwestycje w innowacyjne technologie przetwarzania odpadów. Dysponujemy 6 oddziałami, w tym dwoma instalacjami spalarni odpadów, dwoma zakładami produkcji paliw alternatywnych, dwoma zakładami przetwarzania odpadów nieorganicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydata na stanowisko Chemik/Laborant w siedzibie głównej Mo-BRUK S.A. w miejscowości Niecew 68, 33-322 Korzenna (pow. nowosądecki, woj. małopolskie).

Lokalizacja: Niecew (pow. nowosądecki), małopolskie

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium chemicznym,
  • przyjmowanie i rejestrowanie próbek,
  • przygotowanie próbek do badań,
  • wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi, np. metody wagowe, spektrofotometryczne oraz instrumentalnymi (m.in. chromatografia jonowa, ICP-OES, CVAAS, kalorymetria, analiza elementarna),
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, raportowanie wyników,
  • udział w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w Laboratorium.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe min. średnie chemiczne lub wyższe (chemia, biotechnologia, technologia chemiczna, farmacja),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym z wykorzystaniem metod klasycznych lub instrumentalnych (IC, ICP-OES, CVAAS, kalorymetria, analiza elementarna),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym,
  • znajomość zagadnień z obszaru analityki instrumentalnej i klasycznej,
  • znajomość języka angielskiego w poziomie komunikatywnym,
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Spółce notowanej na GPW,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji,
  • podnoszenie kwalifikacji.

Więcej informacji oraz możliwość aplikowania dostępne są w portalu pracuj.pl

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy, praktyk, stażu i wolontariatu.

Polecamy również
Chemik

Chemik

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Zapewnienia Jakości

Technik Laboratoryjny - Laborant

Technolog Procesów Chemicznych (Technolog Wytwórni)