Webinar: Persona - poznaj użytkownika swojego biznesu dzięki procesowi Design Thinking (24.02.2021)

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ zaprasza na webinar

Metody i podejścia typu Design Thinking czy Service Design itp. mają jedną, zasadniczą wspólną cechę - koncentrację na potrzebach użytkowników. To właściwie główna idea metod projektowych z rodziny Human Centered Design - spojrzenie z perspektywy odbiorcy, wejście w jego buty, zrozumienie potrzeb, pragnień i umiejętna odpowiedź na nie poprzez produkt, usługę, komunikację, design. Podczas drugiego webinaru z cyklu #DesignThinking skupimy się właśnie na tym elemencie procesu!

Kiedy: 24 lutego, 17:00-19:00

Gdzie: online | webinar

Zapisy:  https://bit.ly/AIPUJ-UserPersona

Webinar poprowadzi Bartosz Furtak - strateg Kreatywny w agencji employer brandingowej z doświadczeniem w agencjach marketingowych i rekrutacyjnych oraz w sektorze NGO.

Więcej szczegółów na temat webinaru można znaleźć na stronie AIP UJ

Addressing the challenges posed by chemical and biological weapons: Intensive online introductory course for students of technical disciplines