Webinar: Kariera w firmie farmaceutycznej (15.02.2021)

Firma Boehringer Ingelheim zaprasza na webinar.

Myślisz o pracy w firmie farmaceutycznej, jednak wydaje Ci się, że jest to praca tylko dla absolwentów farmacji?

Nie wiesz co zrobić, aby zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy i jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

W takim razie ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

15 lutego o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich studentów na wydarzenie online, współorganizowane z firmą Boehringer Ingelheim, podczas którego dowiecie się:

• czym zajmuje się firma Boehringer Ingelheim,
  • jak wygląda praca w dziale monitorowania bezpieczeństwa farmakoterapii oraz na stanowisku Konsultanta Medycznego
  • jakie wymagania powinien spełniać kandydat aplikujący do firmy farmaceutycznej,
  • na co zwrócić uwagę podczas procesu rekrutacji.

Pierwsza część spotkania będzie poświęcona prezentacji firmy Boehringer Ingelheim – jednej z wiodących, innowacyjnych firm farmaceutycznych na świecie.

W drugiej części wydarzenia będziecie mieli możliwość wysłuchania naszych prelegentów:

Anna Rembiasz – Konsultant Medyczny Sprzedaży

Inga Ścibiorek – Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Farmakoterapii

Nasze prelegentki opowiedzą, jak wygląda ich typowy dzień pracy, jakie umiejętności i kompetencje są wymagane na danych stanowiskach oraz jak my - studenci - możemy zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy. Dodatkowo z chęcią odpowiedzą na nurtujące Was pytania, które będziecie mieli okazję zadać podczas sesji Q&A.

Ale to nie wszystko

Pod koniec spotkania odbędzie się krótki quiz, dotyczący treści prezentowanych w pierwszej części webinaru. Trzy najlepsze osoby zostaną nagrodzone zestawem atrakcyjnych gadżetów firmowych 🎉

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams - nie trzeba się rejestrować! Link do webinaru zostanie podany w treści wydarzenia, dlatego już teraz zachęcamy do dodawania się do wydarzenia na Facebooku - https://www.facebook.com/events/415591006181477, aby nie pominąć żadnych ważnych informacji.

Do zobaczenia!