Projekt „Przedsiębiorca z PO WERem!”

Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o. zaprasza osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej do wzięcia udziału w projekcie „Przedsiębiorca z PO WERem!”

Projekt „Przedsiębiorca z PO WERem!”

W ramach projektu można otrzymać dotację w wysokości 23 050 zł oraz wsparcie finansowe pomostowe do 7200 zł na sfinansowanie bieżących kosztów związanych z funkcjonowaniem firmy.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby:

- w wieku od 18 do 29 roku życia,

- zamieszkujące lub uczące się na terenie następujących powiatów: wielicki, krakowski, bocheński, miechowski, myślenicki, proszowicki, miasto Kraków,

- niepracujące, w tym bezrobotne niezarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy lub bierne zawodowo.

Wszystkie informacje dotyczące projektu dostępne są pod adresem: https://cbmz.pl/przedsiebiorca-z-powerem

Addressing the challenges posed by chemical and biological weapons: Intensive online introductory course for students of technical disciplines