Dobre praktyki kliniczne - szkolenie online

20.01.2021
Polski Związek Pracodawców Firm Prowadzących Badania Kliniczne na Zlecenie (Clinical Research Organizations) we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza studentów i absolwentów UJ z kierunków biologicznych, chemicznych, biotechnologicznych i medycznych na bezpłatne szkolenia na temat Good Clinical Practicice GCP
więcej o Dobre praktyki kliniczne - szkolenie online

Niemiecki rynek pracy – spotkanie online z Absolwentką UJ

20.01.2021
Biuro Karier UJ zaprasza na spotkanie online z Absolwentką UJ – dr Izabelą Wilkosz, która opowie o niemieckim rynku pracy.
więcej o Niemiecki rynek pracy – spotkanie online z Absolwentką UJ

20.01.2021
Biuro Karier UJ zaprasza na webinar w dniu 26.02.2021 r.
więcej o Szkolenie online: Jak zbudować profesjonalną markę osobistą w serwisie LinkedIn?

Mentoring indywidualny: możliwości kariery po kierunkach ścisłych

20.01.2021
Biuro Karier UJ zaprasza do wzięcia udziału w indywidualnych zajęciach mentoringowych z Absolwentem UJ! Weź udział w indywidualnym cyklu mentoringowym z dr Wojciechem Kopec– absolwentem chemii w Zakładzie Chemii Fizycznej i Elektrochemii UJ. Zgłoszenia tylko do 22 stycznia.
więcej o Mentoring indywidualny: możliwości kariery po kierunkach ścisłych

II Edycja Darmowego projektu Career Boost

12.11.2020
Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium zaprasza do udziału w II edycji projektu Career Boost