Wiosenna edycja Targów Pracy Online!

Biuro Karier UJ zaprasza na Targi Pracy Online 28.03-01.04.2022

Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji Targów Pracy Online!

W dniach 28.03-1.04.2022 r. przedstawiciele 21 firm z różnych branży opowiedzą o pracy w swoich strukturach, przybliżą ofertę staży i praktyk, a także opiszą proces rekrutacji kandydatów oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Dodatkowo każdego dnia w samo południe odbędzie się jedna wyjątkowa prelekcja z ekspertem bądź ekspertką rynku pracy.

Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do zdobycia najświeższych informacji o rynku pracy oraz zadania wszystkich nurtujących pytań, podczas dedykowanych sesji Q&A!

Nie zastanawiaj się dłużej, weź karierę w swoje ręce i zarejestruj się już dziś!

Zapisy: KLIK yes

Link do wydarzenia na Facebooku

Dzień ekspercki: polski rynek pracy. Wsparcie zawodowe dla studentów i studentek z Ukrainy