DANONE ACCELERATION Program - Konkurs

Danone i Park Naukowo Technologiczny w Opolu uruchamiają pierwszą edycję konkursu akceleracyjnego DANONE ACCELERATION Program. Program jest kierowany do innowatorów, którzy ukończyli 16 rok życia i mają pomysł na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w opolskiej fabryce spółki.

DANONE ACCELERATION Program zapewnia cykl szkoleń z ekspertami, program mentoringu biznesowego pozwalający doszlifować pomysły i potencjał biznesowy, a dla zwycięskiego projektu możliwość wdrożenia konkursowego rozwiązania na żywym organizmie fabryki Danone. Organizatorzy czekają na pomysły z dwóch zakresów tematycznych:

Automatyzacja procesów w systemach zarządzania firmą, np. poprzez

• RPA (Robotic Proces Automation)
  • narzędzia klasy Business Intelligence
  • aplikacje low code

Zielona fabryka:

• redukcja emisji,
  • ochrona środowiska,
  • oszczędności w obszarze zużycia energii elektrycznej i wody.

Spotkanie wdrożeniowe odbędzie się 5 maja o godz. 17:00 w PNT w Opolu. Organizatorzy przewidują również możliwość uczestnictwa w spotkaniu online. Rejestracja na spotkanie wdrożeniowe jest otwarta: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/DANONE-ACCELERATION-Program

Pomysły konkursowe można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej https://danone.pnt.opole.pl/ do końca maja.

Gala finałowa jest zaplanowana na pierwszy tydzień do końca maja. Gala finałowa jest zaplanowana na pierwszy tydzień lipca. lipca.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week)