Webinar AIP UJ: Jak być Lemem własnych kompetencji? O future skills i trendach rynku pracy (17.01.2023)

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ i Biuro Karier UJ zapraszają na webinar

2023 rozpoczynamy z przytupem pod hasłem: jak odnaleźć się w świecie VUCA (zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności)? Na ostatnim spotkaniu z cyklu zorganizowanym z Biurem Karier UJ, Paulina Hojda opowie jak kształtować karierę, by jutro nie zmarnować własnego potencjału.

Dlaczego o rynku pracy nie można myśleć wyłącznie w perspektywie „dzisiaj”? Czy można stać się futurologiem własnej kariery i skąd czerpać na ten temat informacje? Czy future skills i przewidywanie trendów kompetencyjnych na rynku pracy to tylko naukowa mrzonka czy coś więcej? Na te i podobne pytania prelegentka odpowie podczas spotkania. Myśląc futurologicznie, będzie krótko i interaktywnie.

KIEDY: 17 stycznia (śr), 17:00 - 19:00

GDZIE: online | webinar

Zapisy na wydarzenie https://bit.ly/AIPUJ-o-future-skills-trendach-na-rynku-pracy

Dzień ekspercki: polski rynek pracy. Wsparcie zawodowe dla studentów i studentek z Ukrainy