Szkolenie „Sprzedaż: techniki i procesy” (27.02.2023 r.)

Czytelnia Informacji Biznesowej i Europejskiej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie zaprasza na szkolenie „Sprzedaż: techniki i procesy”, które odbędzie się 27.02.2023 r.

Warsztaty poprowadzi Klaudia Matuszyńska, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching, która ma w swoim CV już ponad 1000 godzin sesji z klientami oraz Rafał Nowak jest Prezesem Zarządu Projektu Biznes, zajmuje się między innymi dotacjami i doradztwem dla firm, tworzy biznesplany, analizy i strategie.

Spotkanie obejmuje część teoretyczną, z zaprezentowaniem między innymi strategii wpływu społecznego Roberta Cialdiniego, autora bestsellerowej książki „Wywieranie wpływu na ludzi”, oraz z ćwiczeń utrwalających wiedzę.

Jakie korzyści przynosi kurs?

→ Dowiesz się jak personalizować przekaz w zależności od tego, z jakim typem klienta przeprowadzasz transakcje.

→ Nauczysz się panować nad procesem sprzedaży, budować komunikaty korzyści oraz rozpoznawać zwroty, których należy się wystrzegać.

→ Poznasz techniki zwiększające szansę na pomyślne zamknięcie sprzedaży.

Termin: 27 luty 2023 r., godz. 10.00-15.00

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie (sala 247, II piętro, prawe skrzydło)

Więcej informacji i zapisy na stronie czytelni!

Dzień ekspercki: polski rynek pracy. Wsparcie zawodowe dla studentów i studentek z Ukrainy