Webinarium na temat programu stypendialnego/stażowego DBU (16.02.2023 r. godz. 18:00)

Stowarzyszenie „Środowisko dla Środowiska” (SdS) zaprasza na webinarium informacyjne dotyczące międzynarodowego programu stypendialnego German Federal Environmental Foundation w Niemczech.

„Środowisko dla Środowiska” (SdS) to stowarzyszenie młodych ekspertów z różnych dziedzin, działających na rzecz środowiska, w którym żyjemy. Stowarzyszenie zostało zarejestrowane 23 lipca 2002 r. Siedziba główna mieści się w Warszawie, choć członkowie pochodzą z całej Polski.

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska zrzesza laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszych Absolwentów Wyższych Uczelni w Dziedzinie Ochrony Środowiska przeprowadzanego przez Fundację im. Nowickiego i Deutsche Bundesstiftung Umwelt a od 2007 r. polskich stypendystów Międzynarodowego Programu Stypendialnego DBU.

Webinarium odbędzie się w czwartek 16.02.2023 o godz. 18.00 na platformie MS Teams:

Meeting ID: 354 441 461 875
Kod dostępu : sLXczd

Więcej o programie na stronie organizatora: https://www.dbu.de/2611.html oraz oficjalnego partnera programu w Polsce – Stowarzyszenia SdS: sds.org.pl

Webinarium poprowadzi Koordynator Programu w Polsce Prof. UPP dr hab. Karol Mrozik

Czekamy również na Ciebie!

Program DBU dla absolwentów informacja

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week)