Targi Pracy UJ 2023 (13-15.03.2023 r.)

Biuro Karier UJ zaprasza na wiosenną edycję Targów Pracy UJ

Biuro Karier UJ zaprasza studentów i absolwentów UJ do udziału w wiosennej edycji Targów Pracy, podczas których zaprezentuje się 38 wystawców z różnych branż i sektorów. Targi są doskonałą szansą na zdobycie najświeższych informacji na temat rynku pracy, nawiązanie nowych kontaktów zawodowych, poznanie otwartych ofert zatrudnienia, a także do uzyskania odpowiedzi na pytania związane z rozwojem twojej kariery.

W tej edycji spotkania z pracodawcami odbędą się w formule hybrydowej:

• online - 13.03 (poniedziałek) i 14.03 (wtorek) na platformie MS Teams,
  • stacjonarnie - 15.03 (środa) w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ przy ul. Ingardena 6.

- Podczas tej edycji Targów Pracy zaprezentuje się łącznie 38 wystawców z różnych branż i sektorów. W programie znajdziecie 10 praktycznych tematów szkoleniowych w module online, a stacjonarnie będziecie mogli skorzystać z punktu konsultacji CV oraz wziąć udział w 4 prelekcjach zaproszonych ekspertów - informują organizatorzy.

Lista wystawców oraz szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie Targów

By wziąć udział w Targach Pracy, należy się zarejestrować poprzez formularz zgłoszeniowy (od 27 lutego br).

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week)