Dzień ekspercki: polski rynek pracy. Wsparcie zawodowe dla studentów i studentek z Ukrainy

Biuro Karier UJ zaprasza na wydarzenie - dzień wsparcia zawodowego dla studentek i studentów z Ukrainy

Poznaj polski rynek pracy i uzyskaj aktualne informacje z pierwszej ręki! 👩‍🏫Zdobądź cenną wiedzę od zaproszonych ekspertów i ekspertek, weź udział w praktycznych szkoleniach wspierających obcokrajowców w znalezieniu, a następnie podjęciu pracy oraz udoskonal swoje CV. Zapraszamy już 📆11 maja do Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ od 10:00 do 14:30!

🤝Będą z nami: Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Miasta, Państwowa Inspekcja Pracy, doradczynie zawodowe Biura Karier UJ a także doradca rynku pracy z językiem ukraińskim.
Harmonogram i zapisy
👉https://bit.ly/443fwQU

🇺🇦 Познайомся з ринком праці Польщі та отримай актуальну інформацію з перших уст!👩‍🏫

Здобудь цінні знання від запрошених експертів, візьми участь в лекціях, які допомагають іноземцям знайти та влаштуватися на роботу а також вдоскональ з нами своє резюме. Запрошуємо 📆11 травня до Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ з 10:00 до 14:30!

🤝З нами будуть: Воєводське Управління Праці, Краківська міська рада, Національна Інспекція Праці, професійні консультанти Бюро карєри Ягеллонського університету в т.ч. україномовний консультант (для індивідуальних зустрічей необхідна реєстрація).
нформація та реєстрація на захід👉 https://bit.ly/443fwQU

Webinar „Szukanie pracy - to praca w sprzedaży” 13.04.2023 r. godz. 15:00