Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”

Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne "Symbioza" zaprasza na konferencję

9. Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”

Symbioza to oddziaływania międzygatunkowe polegające na obopólnej korzyści. Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza” im. prof. Krzysztofa W. Szewczyka już od ponad 5 lat łączy trzy warszawskie uczelnie, których studenci i absolwenci dzielą się wiedzą, doświadczeniami i dobrą zabawą.

Zapraszamy do udziału w konferencji i zaprezentowania wyników swoich badań! Szczególnie zachęcamy do udziału studentów, doktorantów i młodych badaczy związanych z biotechnologią lub dziedzinami pokrewnymi (biologia, inżynieria biomedyczna, bioinformatyka, medycyna, farmacja, ochrona środowiska, chemia, inżynieria chemiczna i inne).

Możliwe formy uczestnictwa w IX edycji MSB “Symbioza” to:

– Wystąpienie ustne (w języku angielskim, czas trwania: do 10 minut + 5 min pytań)

– Poster o tematyce badawczej (przygotowany w języku angielskim)

– Uczestnictwo bierne (bez prezentacji).

Rejestracja oraz formularz wysyłania abstraktów są otwarte do 21 marca 2021.

Szczegóły dotyczące konferencji dostępne są na stronie internetowej, fanpage oraz w wydarzeniu

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską i magisterską z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych