Ryvu Therapeutics organizuje konkurs na najlepszy poster w ramach wydarzenia Poster Session "From Lab to Life: Drug Hunters Symposium"

Ryvu Therapeutics zaprasza do udziału w sesji posterowej pod nazwą "From Lab to Life: Drug Hunters Symposium".

Wydarzenie odbędzie się 12.04.2024r. w godzin 9-16 w siedzibie Ryvu Therapeutic w Kraków przy ul. Sternbacha 2.

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w konkursie, gdzie główne nagrody obejmują trzymiesięczny, płatny staż w naszej firmie, w dziale chemii.

Celem tego wydarzenia jest nawiązanie relacji w ramach networkingu oraz zachęta do rozmów na temat dziedziny nauki.

Informacje szczegółowe dostępne są w regulaminie oraz ulotce dostępnych do pobrania poniżej.

Grafika - plakat wydarzenia Ryvu Therapeutics Poster Session. Na zielono niebieskim tle umieszczono napisy w języku angielskim: "FROM LAB TO LIFE: DRUG HUNTERS SYMPOSIUM Join Us at the Chemistry Poster Session! Deadline for sending applications is 29th February 2024 Register at : postersession@ryvu.com Please send e-mail with abstract & phone number Ryvu Therapeutics is a clinical-stage drug discovery and development company focused on novel small molecule therapies that address emerging targets in oncology. Deadline for sending applications is 29th February 2024 Ryvu Therapeutics Sternbacha 2, Kraków 12 April 2024 9 AM - 4 PM 1st place: 3 paid internships at Ryvu 2nd place: vouchers to bookshop 3rd place: scientific books"

Regulamin_Regulations RT Poster Session
Ulotka_leaflet_RT Poster Session
Ulotka wydarzenia - Ryvu Therapeutics Poster Session - From Lab to Life: Drug Hunters Symposium