Spotkanie z firmą Selvita 10.03.2021 godz. 13:30

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy Selvita S.A.

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza na spotkanie z firmą Selvita S.A. w dniu 10 marca 2021 r. o godzinie 13:30.

Zapraszamy na wykład naukowy pt. „PROTACs 101” w ramach którego, dr Piotr Graczyk, Dyrektor Naukowy Selvity, opowie o koncepcji  PROTAC-ów, cząsteczek, które mogą rozwiązać problem trudnych targetów lub takich, dla których znalezienie małocząsteczkowych ligandów wpływających na ich funkcje jest niemożliwe. W trakcie prelekcji zostanie opisana biologia PROTAc-ów jak również chemia, choć nie będzie dyskutowana ich synteza.

W drugiej części spotkania Pani Katarzyna Rudolf-Szreder, Straszy Specjalista ds. Rekrutacji, zaprezentuje sylwetkę firmy i przedstawi możliwości rozwoju kariery zawodowej w firmie Selvita.

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams. Na spotkanie obowiązują zapisy.

Link do zapisów: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=6yYO676_0keekOvSQm2869npCdx5jz5Kgn42gDaakJxUMFY3R0pXM0pHRU84N1ZOQk82WUlLUTRCVi4u

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską i magisterską z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych