Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2021

Zapraszamy do udziału w krajowych eliminacjach konkursu WorldSkills w konkurencji Technik Laboratorium Chemicznego

Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2021

Głównym celem konkursu jest wyłonienie młodego mistrza fachu w konkurencji Technik Laboratorium Chemicznego. Zwycięstwo w eliminacjach daje możliwość zdobycia kwalifikacji do reprezentowania Polski podczas międzynarodowych zawodów WorldSkills Szanghaj 2022.

Konkurs dedykowany jest uczniom oraz studentom, którzy interesują się zagadnieniami o tematyce chemicznej oraz ukończyli 18 lat i nie przekroczą 23 roku życia w dniu organizacji zawodów (październik 2022 r.).

Zaproszenie skierowane jest w szczególności do uczniów ostatnich klas szkół średnich oraz studentów krajowych uczelni wyższych, kształcących się na kierunkach chemicznych.

Aby zgłosić się do udziału w eliminacjach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy kandydata stanowiący Załącznik nr 1 do Regulaminu (pliki do pobrania poniżej) oraz nagrać filmik z samodzielnie zaprojektowanym i przeprowadzonym doświadczeniem chemicznym.

Zgłoszenie należy przesłać do 12 kwietnia br. za pośrednictwem platformy do współdzielenia plików na adres: j.konarska@skillspoland.pl

Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2021 odbędą się 28 maja 2021 r. w siedzibie Centrum Badawczo – Rozwojowego. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Grupą Azoty S.A.

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: https://worldskillspoland.org.pl/skillspoland2021-tarnow/.

WorldSkills to międzynarodowe, cykliczne wydarzenie, którego zadaniem jest promowanie umiejętności zawodowych. To największe tego rodzaju zawody na świecie. Towarzyszą im rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe.

Informacja o konkursie
Regulamin Eliminacji Krajowych Worldskills Poland - konkurencja laboratorium
Załącznik do regulaminu_technik laboratorium chemicznego
Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską i magisterską z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych