Spotkanie z firmą Selvita 26.04.2022 godz. 13:30

Zapraszamy na spotkanie online z przedstawicielami firmy Selvita S.A.

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza na spotkanie z firmą Selvita S.A. w dniu 26 kwietnia 2022 r. o godzinie 13:30.

Plan spotkania:

Kariera chemika w laboratorium CRO

dr Mateusz Werłos (Team lider, laboratorium chemii)

Sesja Q&A - pytania i odpowiedzi dla zainteresowanych karierą w Selvicie

Adrianna Tworzydło (Młodszy specjalista ds. rekrutacj)

Zapraszamy na spotkanie w czasie którego Pan dr Mateusz Werłos pracujący na stanowisku Team Lidera opowie o tym jak wygląda kariera zawodowa oraz kulisy pracy naukowca w laboratoriach chemicznych jednej z największych europejskich firm świadczących usługi badawczo-rozwojowe.

W drugiej części spotkania Pani Adrianna Tworzydło, Młodszy specjalista ds. rekrutacji, odpowie na pytania dotyczące możliwości rozwoju kariery zawodowej w firmie Selvita.

26 kwietnia (wtorek) godz.: 13:30

mail Zapisy: https://forms.office.com/r/ZFi3YGsjNU

Selvita – każdego dnia łączymy biznes z nauką

Selvita zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Spółka powstała w 2007 roku i jako Grupa Kapitałowa Selvita zatrudnia obecnie ponad 800 profesjonalistów.

W Selvicie pracujemy wiedząc, że prowadzone przez nas badania mają wpływ na ludzkie życie. Dołączając do Selvity dołączasz do zespołu ekspertów z 14 krajów, którzy dzielą pasję do rozwiązywania złożonych problemów badawczych, aby wspierać projekty naszych partnerów biznesowych. Nie jesteśmy tylko firmą, ale zespołem, w którym każdy odgrywa ważną rolę. Wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia ludzkiego.

Naszym pracownikom zapewniamy:

• Nowoczesne laboratoria i zaplecze naukowe
  • Możliwości budowania kariery i bezpośredni wpływ na rozwój firmy
  • Międzynarodowy i doświadczony zespół z bogatym know-how
  • Inicjatywy zachęcające to dzielenia się wiedzą: Peer-to-peer Selvita Academy, wykłady naukowe i uczestnictwo w konferencjach
  • Obszerny pakiet benefitów

Sprawdź możliwości rozwoju w Selvicie i aplikuj do nas: https://careers.selvita.com/

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week)