Zaplanuj Karierę. Możliwości pracy w firmie farmaceutycznej. (11.05.2023 r. godz. 18:30)

Firma Boehringer Ingelheim wraz ze swoją Ambasadorką - Katarzyną Zimowską, zaprasza na stacjonarne spotkanie na Wydziale Chemii UJ

Firma Boehringer Ingelheim wraz ze swoją Ambasadorką - Katarzyną Zimowską, zaprasza wszystkich studentów Wydziału Chemii, Wydziału Biologii, Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH na wydarzenie pt. „Zaplanuj Karierę. Możliwości pracy w firmie farmaceutycznej”, organizowane we współpracy z Naukowym Kołem Chemii Medycznej i Środowiskowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

📋 Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób budować swoją karierę zawodową?
📈 Myślisz o pracy w firmie farmaceutycznej i zastanawiasz się, jakie ta praca daje możliwości?
🤔 Ciekawi Cię jak to jest być ambasadorem międzynarodowej firmy farmaceutycznej?

Jeżeli interesują Cię odpowiedzi na te pytania, koniecznie weź udział w naszym wydarzeniu!

Wydarzenie odbędzie się:
💊 we czwartek 11 maja 2023
💊 o godzinie 18:30
💊 w sali A0-03; na Wydziale Chemii UJ, ul. Gronostajowa 2 w Krakowie
W trakcie spotkania pracownik firmy Boehringer Ingelheim - Kamil Szyjduk (przedstawiciel medyczny) - przedstawi Wam możliwości pracy w firmie farmaceutycznej.
Będziecie mieli możliwość zapoznać się z działalnością i strukturą firmy, wziąć udział w sesji Q&A oraz zastanowić się, czy praca w firmie farmaceutycznej jest dla Was.
Dowiecie się również, na czym polega program ambasadorski, jakie daje możliwości oraz co zrobić, by w przyszłości zdobywać cenne doświadczenie pełniąc funkcję ambasadora marki.
Wydarzenie organizowane jest przez Ambasadorkę firmy Boehringer Ingelheim – Katarzynę Zimowską.
Współorganizatorem wydarzenia zostało również Koło Naukowe Nauk Biomedycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. 💚
Dla uczestników przewidujemy drobne upominki. 😊🤗
Śledźcie uważnie nasze wydarzenie i do zobaczenia wkrótce! 🧐
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską i magisterską z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych