Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zostań Ambasadorem Marki Grupa Azoty

Trwa rekrutacja do programu ambasadorskiego Grupy Azoty

Zostań Ambasadorem Marki Grupa Azoty na swojej uczelni w roku akademickim 2022/2023.

 

 

Ambasadorzy to osoby, których zadaniem jest pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku Grupy Azoty w obrębie krajowych uczelni wyższych.
W dzisiejszych czasach  kiedy kluczem do sukcesu jest nie tylko posiadana wiedza, ale również umiejętności jej praktycznego wykorzystania bardzo ważne jest, aby potencjalny pracownik nabrał ich już w trakcie procesu edukacji. W budowaniu trwałej synergii niezbędną rolę łącznika pełni Ambasador.
 

 

W trakcie trwania rocznej kadencji, zadaniem wybranych studentów i doktorantów będzie wspieranie Grupy Azoty w organizacji wydarzeń o charakterze promocyjno – informacyjnym, zaadresowanych do przedstawicieli środowiska akademickiego.

 

Uczestnictwo w programie stwarza unikatową szansę na poznanie organizacji od wewnątrz, a także rozwój kompetencji miękkich. Ponad to Uczestnicy programu zyskują możliwość zbycia doświadczenia z zakresu organizacji pracy własnej, zarządzania projektami czy pracy w zespole.

 

Program skierowany jest do młodych ludzi, którzy nie boją się podejmowania nowych wyzwań, są czynnymi użytkownikami mediów społecznościowych, a także wiążą swoją przyszłość zawodową z sektorem przemysłowym i chcą reprezentować największy polski koncern chemiczny w środowisku akademickim.

 

W zamian za skuteczną współpracę Ambasadorzy mogą liczyć na benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia, możliwość zwiedzania zakładów, udział w spotkaniach integracyjnych, czy nawiązanie cennych kontaktów biznesowych już na etapie kształcenia. Najlepsi Ambasadorzy mogą liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji własnych projektów naukowych.

 

Do zadań Ambasadorów należy: aktywna promocja marki Grupa Azoty, bieżące śledzenie działań Grupy w mediach branżowych, zamieszczanie materiałów informacyjno-promocyjnych na portalach społecznościowych, przekazywanie informacji oraz wsparcie przy organizacji spotkań, seminariów, warsztatów, wydarzeń o charakterze promocyjnym – także w formule online, informowanie opiekuna o wydarzeniach organizowanych na uczelniach.

 

Zaproszenie do programu adresujemy w szczególności do członków studenckich kół naukowych, samorządów oraz organizacji studenckich, a także osób zaangażowanych w sprawy uczelni, które dobrze poruszają się w jej strukturach.

 

Nabór do programu odbywa się na podstawie wypełnionego formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie: https://www.grupaazoty.com/ambasador-marki/formularz-rekrutacyjny

 

 

Nabór trwa od 11 do 31 października 2022 r.

 

 

Polecamy również
Bezpłatne, dwudniowe i certyfikowane kursy dla studentów uczelni wyższych

Bezpłatne, dwudniowe i certyfikowane kursy dla studentów uczelni wyższych

"Rock the recruitment process" webinar 26.10.2023 r. godz. 18:00

"Rock the recruitment process" webinar 26.10.2023 r. godz. 18:00

Targi Pracy UJ (online)

Targi Pracy UJ (online)

Dzień ekspercki: polski rynek pracy. Wsparcie zawodowe dla studentów i studentek z Ukrainy

Dzień ekspercki: polski rynek pracy. Wsparcie zawodowe dla studentów i studentek z Ukrainy